fbpx

Priemonės „Naujos galimybės LT“ pagalba įmonė pristatė savo naujausią produkciją užsienio parodose

UAB „Bilijardai“, stabiliai auganti žaidimo stalų gamybos srityje, įgyvendino projektą „UAB „Bilijardai” eksporto rinkų plėtra“  Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0159 (Projekto vertė 22 724 eurai). Šio projekto tikslas – pasinaudojant ES parama paskatinti eksporto plėtrą į potencialo turinčias rinkas.

Kadangi Lietuvos rinka yra gana maža, pagrindinis bendrovės dėmesys skiriamas plėtros užsienio rinkose galimybių paieškai. Dalyvavimas parodose yra vienas iš efektyviausių būdų didinti savo pardavimus užsienio rinkose. Investavusi ES struktūrinių fondų paramą eksporto plėtrai pagal 2014-2020 metų ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“, UAB „Bilijardai“ dalyvavo dvejose parodose, vykusiose Jungtinėje Karalystėje ir JAV.

Pasak UAB „Bilijardai“ direktoriaus pavaduotojo Ričardo Andriuškevičiaus, Projekto įgyvendinimo metu įmonė ženkliai išplėtė pozicijas Jungtinėje Karalystėje ir JAV, užmezgė perspektyvius partnerystės ryšius bei padidino tiesioginių klientų užsakymų portfelį.

UAB „Bilijardai“ iš Europos regioninės plėtros fondo 11 362,00  eurų finansavimą dalyvavimui parodose gavo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“, kuria yra skatinama įmonių produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas.

Tikimės, kad projekto veiklų įgyvendinimas ir pasiekti tikslai leis ir toliau didinti UAB „Bilijardai“ pardavimų ir eksporto augimą bei pasiūlyti pirkėjams naujus inovatyvius produktus, taip išliekant konkurencingiems rinkoje.

Daugiau informacijos:

Ričardas Andriuškevičius

Direktoriaus pavaduotojas

Tel.: 8-698-18840

Elektroninis paštas: ricardas@bilijardai.lt

TURITE KLAUSIMŲ?Susisiekite

+370 (37) 432234, +370 687 88340,
bilijardai@bilijardai.lt
Davalgonių g. 3, Ramučiai ; LT-54473 Kauno r. Lietuva