fbpx

IEŠKANT TOBULUMO

SVEIKI MŪSŲ PRISISTATYMAS

Uždaroji akcinė bendrovė BILIJARDAI, nuo 1994-ųjų gamina biliardo stalus-pulo, snukerio, rusiško biliardo, angliško pulo, karambolio- tiek sportinius, tiek skirtus namų erdvėms, su pietų stalo ar stalo teniso stalviršiais, taip pat gaminame oro ritulio, stalo futbolo stalus.
Mes tikime, kad kokybė ir patogumas netrukdo estetikai, todėl naudojame naujausias technologijas kurdami šiuolaikinį dizainą.

Visai mūsų gaminamai produkcijai taikomi:

  • Kokybės sertifikatai (išduodami tarptautinių biliardo organizacijų) – EPBF ir ICP.
  • Kokybės valdymo sistema – ISO 9001: 2000.
  • Kokybiško dizaino inovacijos.

 

Skaityti daugiau

ADAPTYVUS DIZAINAS ir FUNKCIONALUMAS

ADAPTYVUS ERDVĖJE

Nereikia papildomos vietos. Biliardo pietų-stalas - sprendimas, suteikiantis galimybę namuose turėti biliardo stalą neišskiriant jam papildomos erdvės.

ADAPTYVUSINTERJERUI

Platus asortimentas - dizaino įvairovė gali patenkinti kiekvieno skonį ir poreikius, pasirenkant modernų, minimalistinį ar klasikinį dizainą.

ADAPTYVUS JŪSŲ POREIKIAMS

Individualus dizainas ir daugybė variantų. Derinant skirtingas spalvas, priedus ir dizainą, pasirinkus žaidimo rūšį ir stalo dydį, sukuriamas jūsų asmeninis stalas.

DIZAINO FUNKCIONALUMAS

Estetika ir vizualinis patrauklumas yra ne mažiau svarbus kaip funkcionalumas. Todėl mes nuolat ieškome novatoriškų sprendimų, kurie suteiktų papildomą funkcionalumą.

Skaityti daugiau

TURITE KLAUSIMŲ?Susisiekite

+370 (37) 432234, +370 687 88340,
bilijardai@bilijardai.lt
Davalgonių g. 3, Ramučiai ; LT-54473 Kauno r. Lietuva