fbpx

Medienos spalvos

Spalvų paletė

Rustic spalvų paletė

INFORMACIJA APIE APDAILĄ:

Stalų spalvos išgaunamos medienos arba jos pakaitalų paviršių padengiant ekologiškais vandeniniais dažalais. Dažalai įtrinami į paviršių siekiant paryškinti medienos tekstūrą (padaryti rieves labiau matomas ir dekoratyvesnes). Naudojamos spalvos yra sukurtos bendradarbiaujant su pirkėjais ir atitinka didesnę dalį poreikių. Receptūros ruošiamos specializuotų kompiuterinių dozatorių pagalba, todėl išlaiko stabilią spalvą.

Jeigu mūsų siūloma paletė neatitinka pirkėjo poreikių, galima paruošti specialią receptūrą:

  • gauname iš pirkėjo spalvos pavyzdį (detalę gaminio prie kurio derinamos spalvos),
  • paruošiam receptūrą ir pavyzdžius spalvos ant medžiagos iš kurios užsakomas stalas,
  • pavyzdys siunčiamas klientui suderinimui,
  • gavus mūsų pavyzdį, patvirtintą kliento, galime pradėti gaminti užsakytą stalą.

Tiek standartinių receptūrų atveju, tiek spec receptūros atveju neįmanoma užtikrinti visiško spalvos vienodumo visame gaminyje, nes:

  • mes naudojame mūsų geografinėse platumose užaugusią natūralią, o ne plantacinę medieną; mūsų naudojama mediena auga kontrastingo klimato zonoje (šaltos žiemos ir šiltos vasaros), todėl turi ryškiai išreikštą dekoratyvią tekstūrą,
  • detalėse gaminamose iš natūralios medienos, dėl nevienodo medienos tankio skiriasi spalvos intensyvumas: tankesnė mediena (žieminė) mažiau įgeria dažalo ir lieka šviesesnė, o mažesnio tankio mediena (vasarinė)-tamsėja,
  • detalėse gaminamose iš natūralios medienos, dėl skirtingų medinių detalių pjūvių (išilginis-normalus dąžo įgėrimas, radialinis-silpnesnis dažo įgėrimas, skersinis-padidintas dažo įgėrimas) , kinta apvadų, rėmo ir kojų spalvos intensyvumas,
  • “beržo” medienos pavadinimu naudojamas visos europinio beržo rūšys (svyruoklis, kvapusis ir kitos) ir alksnis, kurie nežiūrint artimos tekstūros ir fizinių mechaninių savybių, skirtingai įgeria dažalus,
  • pigesniuose staluose naudojami medienos pakaitalai: MDF plokštė ir faneruota MDF plokštė, šios medžiagos taip pat kitaip įgeria dažalus ir šiek tiek skiriasi nuo apvadų.

Spalvos svyravimai yra dėl aprašytų priežasčių ir dėl skaidrios, tekstūros nedengiančios apdailos. Bet visos medžiagų savybės yra suderintos taip, kad surinkus stalą ir esant standartiniam viršutiniam apšvietimui, stalas žiūrisi gražiai.

Kad būtų patogu bendrauti su pirkėjais, kuriems neretai reikia gauti gabalėlį spalvinio pavyzdžio, mes paruošėme spalvines juosteles. Juosteles patogu karpyti, jeigu reikia pateikti pavyzdį potencialiam pirkėjui.

Juostelėse pateikta spalva išilginiame pjūvyje, todėl sunku susidaryti pilną spalvos vaizdą. Norėdami vaizdžiau pateikti natūralios medienos ypatumus, mes pagaminome stendą kur vienos veislės viena spalva nudažyta mediena parodoma keliuose pjūviuose.

Stendą galite matyti ČIA.

Pastaba: internete ir kataloguose pateikiami spalvynai nėra tikslūs dėl ekrano ir spaudos specifikos, todėl būtina naudoti ir spalvines juosteles.

Medienos spalvų pavyzdžiai:

 

TURITE KLAUSIMŲ?Susisiekite

+370 (37) 432234, +370 687 88340,
bilijardai@bilijardai.lt
Davalgonių g. 3, Ramučiai ; LT-54473 Kauno r. Lietuva