fbpx

Kokybė

MAKSIMALUS BORTŲ STANDUMAS:

Visų dydžių biliardo stalų bortai yra pritvirtinti kiaurai per akmens aikštelę specialiais mūsų suprojektuotais sujungimais (Ap, Ar, As), kurie užtikrina didelę borto prispaudimo jėgą.

Priklausomai nuo biliardo dydžio, viename borte sujungimų:

7ft-5ft biliarduose – po 3,

9ft-8ft biliarduose – po 4,

10ft biliarduose – po 5,

12ft biliarduose – po 6.

Kad žaidimo metu neatsipalaiduotų sujungimas, dedama speciali dviejų poveržlių sistema :“praplatinta” (2) + “spyruoklinė”(3) poveržlė.

Taip pat visuose biliardo stalų bortuose yra išima audinio tvirtinimui (1). Taip užtikrinama, kad bortas tiksliai priglustų prie akmens.

Brėžiniuose C parodyta kaip bus veikiamas biliardo stalo bortas rutulio smūgio metu:

Mūsų konstrukcijoje rutulio smūgio jėga F tvirtinimą veiks per 74 milimetrų petį , o tvirtinant į akmens kraštą F veiks per 137 mm petį. F*137 /F *74 =1,85 matom ,kad mūsų konstrukcija bus beveik du kart atsparesnė.

“HIGH QUALITY” BORTŲ GUMA:

Mes labai atsakingai renkamės tiekėjus ir specialaus stendo pagalba tikrinam bortų gumą. Specialaus testo pagalba atrenkame Aukščiausios kokybės biliardo gumą, kuri priklausomai nuo smūgio jėgos tolygiai keičia atšokimo kampą:

Jeigu biliardo rutulio atšokimo kampas kinta netolygiai, žaisdami nuo borto jūs negalėsite įvertinti kur atšoks jūsų rutulys.

PROFESIONALUS BILIARDO AKMUO:

Mūsų biliardo stalai komplektuojami tiktai “PROFESIONAL BILLIARD SLATE” natūralaus skalūno biliardo stalo plokštėmis.

Šis produktas yra suprojektuotas Europoje, įvertinant visus biliardo žaidimo ir ilgaamžiškumo niuansus ir tinka visiems mūsų gaminamiems modeliams.

Kiekvienas komplektas 100 procentų patikrinamas mūsų įmonėje ir jam suteikiamas individualus numeris.

“QUICK FITTING SLATE” SISTEMA:

Mūsų biliardo stalų rėmų konstrukcija padaryta taip, kad akmens tvirtinimo varžtai nepatenka į rutulio riedėjimo zoną, todėl pritvirtinus akmenį, tvirtinimo vietų nereikia glaistyti:

Todėl pagreitėja biliardo surinkimo ir išardymo darbai, paviršiaus kokybė nepriklauso nuo glaistymo kokybės ir prireikus permontuoti biliardo stalą, nenukenčia akmens kokybė.

GAMINIŲ SAVYBĖS:

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto biliardo modelio, gali būti naudojamos įvairios medžiagos, bet visur naudojami tokie pat patikimi konstrukciniai sprendimai ir visi jie (kiek tai leidžia stalo dydis) atitinka biliardo federacijų keliamus reikalavimus:

  • Pulas – EPBF, BCA, WPA federacijų reikalavimus;
  • Rusiškas biliardas – ECP ir ICP federacijų reikalavimus;
  • Snukeris – WSA federacijos reikalavimus;
  • Angliškas pulas – BAPTO ir BACTA federacijų reikalavimus;
  • Karambolis – UMB federacijos reikalavimus.

TURITE KLAUSIMŲ?Susisiekite

+370 (37) 432234, +370 687 88340,
bilijardai@bilijardai.lt
Davalgonių g. 3, Ramučiai ; LT-54473 Kauno r. Lietuva