fbpx

Futuristinių biliardo stalų dizaino sukūrimas

UAB „Bilijardai” stabiliai dirbanti žaidimo stalų gamybos srityje, sėkmingai įgyvendina projektą „Futuristinių biliardo stalo dizainų sukūrimas“ (03.3.1-LVPA-K-838.01-0019).

Šiuo metu užsienio biliardo stalų rinkoje auga paklausa išskirtinio dizaino, futuristinio stiliaus stalams. Šiuo projektu siekiama sukurti išskirtinius biliardo stalo dizainus, kurie išsiskirtų unikalia konstrukcija ir futuristiniu dizainu. Sukūrus šiuos dizainus, būtų galima pradėti naujų stalų gamybą. Planuojama, kad naujo dizaino stalai, kaip ir dauguma šiuo metu pagamintos produkcijos, būtų eksportuojami į užsienio rinkas, kas didintų bendras regiono eksporto apimtis.

Projekto „Futuristinių biliardo stalo dizainų sukūrimas“ tikslas yra sukurti 5 išskirtinio stiliaus biliardo stalų dizainus, iš kurių 1 būtų pritaikytas asmenims neįgaliųjų vežimėliuose. UAB „Bilijardai“ šiuo metu kontroliuoja sėkmingai vykstančius užsakomuosius dizaino darbus (projekto biudžetas: 14.852 eurai).

Projektas yra iš dalies finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų: 8.465,61 eurų parama buvo gauta pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Dizainas LT”, kuria yra skatinama Lietuvos įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

Vykdomo projekto rezultatas – 5 nauji dizainai, leis įmonei įeiti į naują esamų rinkų nišą ir pradėti prekybą aukštos pridėtinės vertės produktais.

Tikimasi, kad projekto veiklų rezultatas leis padidinti įmonės apyvartos ir darbo našumo rodiklių augimą. UAB „Bilijardai” savo lėšomis vykdys pardavimų veiksmus esamose rinkose taip siekdama efektyvinti įmonės veiklą ir išlikti konkurencinga.

Daugiau informacijos:

Ričardas Andriuškevičius

Direktoriaus pavaduotojas

Tel.: 8-698-18840

Elektroninis paštas: ricardas@bilijardai.lt

TURITE KLAUSIMŲ?Susisiekite

+370 (37) 432234, +370 687 88340,
bilijardai@bilijardai.lt
Davalgonių g. 3, Ramučiai ; LT-54473 Kauno r. Lietuva