Biliardo stalas Rossi

e-mail: bilijardai@bilijardai.lt  |  tel. +370 3 74 32234  |  Kontaktai  |  Informacija apie įmonę

< >
<
>

Biliardo stalas Rossi

Project Info

Super serija - SUPER YRA SUPER! Viskas kas yra geriausio ir gerokai daugiau negu jūs tikitės!

Biliardas ROSSI - tai architektūros kūrinys, kvėpuojantis absoliučiu stabilumu ir patikimumu. Dizainas įvertintas prizu BCA tarptautinėje biliardo parodoje (BCA Sands Expo Center Lasvegas 1999).

Po sudėtingos architektūros biliardo stalo išvaizda, slepiasi paprastas surinkimas ir maloni eksploatacija:
- inžinieriškai pagrįsta metalo - medžio konstrukcija užtikrina ne tiktai matmenų stabilumą kintant aplinkos drėgmei, bet ir tylų bei kokybišką rutulio riedėjimą ir atšokimą - žaidimo metu jūs užmiršite apie metalo konstrukciją;
- biliardo apačioje sumontuota galinga akmens plokščių reguliavimo sistemas leidžia nesudėtingai pareguliuoti net 60 mm akmens plokštes;
- šio biliardo surinkimas yra maksimaliai paprastas, nes gamintojas pritvirtino viską, kas netrukdo transportavimui , atliko 100% kontrolę. 
Jeigu užsakote karambolį - galime sumontuoti akmens plokščių temperatūros palaikymo sistemą (elektrinė įranga, užtikrinanti žaidimo paviršiuje pastovią drėgmę ir temperatūrą, o tuo pačiu ir stabilias riedėjimo savybes). Šis biliardo stalas gaminamas ne tiktai snukerio, pulo, angliško pulo, rusiško biliardo, bet netgi profesionalaus karambolio išpildymo.

Project Details

  • Biliardo stalai

Stalo dydisStalo gabaritaiŽaidimo aikštelėMinimalus patalpos dydisTipas
10'314x172cm284x142cm604x462cmPiramidė
12'380x205cm350x175cm670x495cmPiramidė